לקוחות מספרים

מכתבי תודה

אני לא הולכת הרבה למסעדות..ביום הנישואין שלי זכרתי שבן דוד שלי סיפר שיש מסעדה חדשה ברובע ואין מקומות מרוב שהיא טובה ושאין דברים כאלה..באנו בלי להזמין מקום ולמזלנו היה שולחן פנוי..היינו פשוט מהלם מכמה שזה טעים ומאז אנחנו מבקרים בקביעות חשוב לי לומר שהמסעדה מהממת נעימה שירות מצויין ולא הייתה פעם אחת שלא נהנינו מהטעם ומהאיכות אז קודם כל תודה ושנית מאחלת הצלחה בשפע כי אלה המקומות שמגיע להם להצליח ולעלות וכמה כיף שהם קיימים פה אצלנו.
סליחה על החפירה היה חשוב לי לפרגן כי באמת מגיע לכם

ערב טוב ליאור...זו אחות של גלית...ביקרתי היום במסעדה שבניהולך יחד עם אורחת מחו"ל...ההיתי חייבת לומר לך שהיה מעל למצופה...הכל בטוב טעם ומזמין הן העיצוב של המקום בכלל והמטעמים בפרט...אין מילים...אכלנו בהרבה מקומות אבל אתם עליתם על כולם...ותודה לליאל המקסים שקיבל אותנו בסבר פנים יפות וחיוך וששמע שאני אחות של גלית(ורק לידיעתכם היא מחשיבה אותכם כחלק מהמשפחה השלה)הגדיל לעשות ופינק אותנו בקינוח מהסרטים ופסטה מיוחדת וטעימה ברמות..שאו ברכה על עמלכם ועל המאמץ והעבודה להוציא ללקוחות את הדה בסט..על כל אלה תודה..נהנו ונחזור שוב...

בברכת שנה טובה...

טעימה ובריאות...

תודה לכם....

מסופי וענת מקנדה....

היי ליאור,
אתמול שהלכנו לא יצא לי להיפרד ולהגיד לך שהמקום שלך מהמם. צעיר, רענן, נעים, עם אנרגיות מעולות. האוכל היה יפה, חכם וטעים טעים. כל מנה שהסתיימה התחשק ממנה עוד קצת.
תצליח יקירי. אתה עושה דרך נפלאה, תמשיך להנות ממנה.
שתהיה שבת שלום ושנה טובה ♡

לליאור שלום רב,
זה עתה שבנו לביתנו שבקיבוץ (רשפים) הלומי טעם ויופי מהארוחה שאכלנו במסעדתך הנעימה והטעימה. המקום מעוצב בטוב טעם, האווירה האיטלקית, והמוזיקה שמעצימה ומעדנת אותה, הריחות והמרקמים, הצבעים והטקסטורות, התור לשולחן פנוי, דיבורי הממתינים על אודות המסעדה, אשר את שמה הם שמעו מחבר (מביא חבר) ומעל הכול, לפני הכול ואחריו- איכות משובחת של אוכל פשוט ונהדר.
תמיד יפה ומרגש להיווכח באנשים שמגשימים חלום, ואתה, ליאור, אחד מהם. אין מחמאה גדולה יותר, כך חש וחושב, מאשר להישבע לעצמך כבר בביס הראשון, בפעם הראשונה שאתה פוקד מסעדה, לשוב אליה בהקדם האפשרי, בפעם הבאה עם כל המשפחה.
רקי, אשתי, ואני, ביטלנו זה מכבר טיסה לאיטליה לאחר שכרטיסי הטיסה היו בידינו וגם המלונות סומנו והוזמן לנו מקום, בשל סיבה מסוימת. הערב (ד') כשישבנו בחוץ, ורוח ערב טובה ומרגיעה, נשבה עלינו, בעודנו סועדים, חשנו כי קיבלנו פיצוי מלא, מושלם, וכי מבחינה מסוימת לא ויתרנו לחלוטין על איטליה, ודאי לא על טעמיה ומטעמיה. הנה. עובדה. אנחנו כאן.
מאחלים לך ולכל הצוות הצלחה רבה, תפוסה מלאה (רק שייוותר לנו שולחן אחד פנוי, בבקשה...) פרנסה בשפע ושתמשיך לחייך את חיוך החיים היפים.

בברכה,
רקי ואברהם שרון
קיבץ רשפים

הנדון! המלצר איתי.

בשם כל הקבוצה שסעדנו הערב במסעדה שלכם. רצינו לומר תודה רבה רבה למלצר איתי.

קטנו המילים מלהביע אודות תפקידו הנפלא, היחס החם, הערני. וההתנהגות המופתית, מידי שבועיים אנו נוהגות לאכול במסעדות. ורבות המסעדות בהן בקרנו, איתי פשוט נכס למקום שלכם. מתפקד בהמון רוגע אכפתיות וסבלנות יוצאת מן הכלל. שלא נתקלנו ברבים כמוהו, ראוי לכבוד כי הוא מתיחס בהמון כבוד לזולת. והתנהגות מעין זו כדאי לאמץ. על מנת שהמסעדה שלכם תצליח וששמה ירוץ לפנים.

כל הכבוד. יישר כח איתי!!!

 

בשם הקבוצה

יוסף בנימין זהבה.

רינו מילאנו ובראשם ליאור היקר,

תודה ענקית על ערב נפלא. אוכל איכותי וטעים, שרות נפלא ודאגה עד הפרט האחרון.

נהננו מאוד, מבטיחים לחזור...

המשך ערב נעים ושבוע טוב.

הדהאנים.

שינוי גודל גופנים