לקוחות מספרים

מכתבי תודה

לליאור שלום רב,
זה עתה שבנו לביתנו שבקיבוץ (רשפים) הלומי טעם ויופי מהארוחה שאכלנו במסעדתך הנעימה והטעימה. המקום מעוצב בטוב טעם, האווירה האיטלקית, והמוזיקה שמעצימה ומעדנת אותה, הריחות והמרקמים, הצבעים והטקסטורות, התור לשולחן פנוי, דיבורי הממתינים על אודות המסעדה, אשר את שמה הם שמעו מחבר (מביא חבר) ומעל הכול, לפני הכול ואחריו- איכות משובחת של אוכל פשוט ונהדר.
תמיד יפה ומרגש להיווכח באנשים שמגשימים חלום, ואתה, ליאור, אחד מהם. אין מחמאה גדולה יותר, כך חש וחושב, מאשר להישבע לעצמך כבר בביס הראשון, בפעם הראשונה שאתה פוקד מסעדה, לשוב אליה בהקדם האפשרי, בפעם הבאה עם כל המשפחה.
רקי, אשתי, ואני, ביטלנו זה מכבר טיסה לאיטליה לאחר שכרטיסי הטיסה היו בידינו וגם המלונות סומנו והוזמן לנו מקום, בשל סיבה מסוימת. הערב (ד') כשישבנו בחוץ, ורוח ערב טובה ומרגיעה, נשבה עלינו, בעודנו סועדים, חשנו כי קיבלנו פיצוי מלא, מושלם, וכי מבחינה מסוימת לא ויתרנו לחלוטין על איטליה, ודאי לא על טעמיה ומטעמיה. הנה. עובדה. אנחנו כאן.
מאחלים לך ולכל הצוות הצלחה רבה, תפוסה מלאה (רק שייוותר לנו שולחן אחד פנוי, בבקשה...) פרנסה בשפע ושתמשיך לחייך את חיוך החיים היפים.

בברכה,
רקי ואברהם שרון
קיבץ רשפים

הנדון! המלצר איתי.

בשם כל הקבוצה שסעדנו הערב במסעדה שלכם. רצינו לומר תודה רבה רבה למלצר איתי.

קטנו המילים מלהביע אודות תפקידו הנפלא, היחס החם, הערני. וההתנהגות המופתית, מידי שבועיים אנו נוהגות לאכול במסעדות. ורבות המסעדות בהן בקרנו, איתי פשוט נכס למקום שלכם. מתפקד בהמון רוגע אכפתיות וסבלנות יוצאת מן הכלל. שלא נתקלנו ברבים כמוהו, ראוי לכבוד כי הוא מתיחס בהמון כבוד לזולת. והתנהגות מעין זו כדאי לאמץ. על מנת שהמסעדה שלכם תצליח וששמה ירוץ לפנים.

כל הכבוד. יישר כח איתי!!!

 

בשם הקבוצה

יוסף בנימין זהבה.

רינו מילאנו ובראשם ליאור היקר,

תודה ענקית על ערב נפלא. אוכל איכותי וטעים, שרות נפלא ודאגה עד הפרט האחרון.

נהננו מאוד, מבטיחים לחזור...

המשך ערב נעים ושבוע טוב.

הדהאנים.

שינוי גודל גופנים